KLİVET 2020 Sueno Deluxe, Antalya
17 Gün Kaldı
12 Kasım
13:00

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarım,

KLİVET Bahar Sempozyumu geleneğimizi bu yıl “Nöroloji” başlığı altında gerçekleştireceğiz.
Her yıl olduğu gibi mesleki dayanışmanın ön planda tutulduğu, mesleki gelişimin hedeflendiği sempozyumumuzda; Nöroloji konusunda dünya genelinde kabul görmüş, ufkumuzu genişletecek konuşmacıları davet ettik. Ülkemizde her geçen gün bu konuda yapılan yatırımlar eşliğinde meslektaşlarımızın çok önemli çalışmalara imza attığını gururla izliyoruz. Bu çalışmaların genele yayılması, hem hekim arkadaşlarımızın mesleki gelişimini arttıracak, hem de hasta sahibi ve hastalarımızın yaşam standartlarını yükseltecektir.

Önceki yıl sempozyumumuzu gerçekleştirdiğimiz Sueno Otel katılımcı meslektaşlarımız ve sponsorlarımızdan tam not almıştı. Yaptığımız değerlendirmelerde aynı otelde bu yıl yeniden organizasyonumuzu gerçekleştirmeyi uygun gördük. Bir çok yeniliğin bu yıl da sizleri beklediğini şimdiden duyurmak isterim.

KLİVET ailesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da siz değerli meslektaşlarımızı organizasyonumuzda görmekten mutluluk duyacağız. Bir yıldan uzun süren hazırlıklarımızın tamamı sizlerin katılımıyla anlam kazanacaktır.
Kasım 2020'de görüşmek dileğiyle...

 
Veteriner Hekim Tarık Akan
Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı


Saygıdeğer Meslektaşlarım;

Bu yıl sekizincisini gerçekleştireceğimiz KLİVET 2020 8. Bahar Sempozyumun'da "Kedi ve Köpeklerde Nöroloji" ana başlığıyla siz değerli veteriner hekimlerle buluşacak olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Bu seneki mottomuzu "Hayat veren ağlar" olarak belirledik. Çünkü hayatın düzenli ve doğru şekilde devamı, hem yöneticinin yani beynin hem de verdiği emirleri hızlı ve doğru şekilde ilgili çalışana ileten ağın sağlıklı olmasına bağlıdır.
Özelikle görüntüleme alanında son yıllardaki mesleki gelişmelere rağmen sinir sistemi hastalıklarının teşhis ve tedavisi hala biz klinisyenlerin en çok zorlandığı alanların başında gelmektedir...
Bu bağlamda sizlerden gelen istekleri de göz önünde bulundurarak KLİVET yönetim kurulu ve düzenleme kurulu bu eşsiz sistemin hastalıklarını, cerrahisini, görüntülenmesini ve tümörlerini en yeni bilgilerle öğrenmek, bilgilerimizi pekiştirmek ve dünyada veteriner nöroloji alanındaki gelişmelerden haberdar olmak için her sene olduğu gibi konusunun en iyilerini sizlerle buluşturacak olmanın gururunu yaşamaktadır.

KLİVET yönetim kurulu ve düzenleme kurulu olarak tüm meslektaşlarımızı KLİVET 8. Bahar Sempozyumu'na davet eder saygı ve selamlarımızı sunarız.

 
Veteriner Hekim Ümit Örs
Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği
Sempozyum Başkanı


KliVet


Genel Bilgiler


Sempozyum Adı:
KLİVET 2020 VIII. Bahar Sempozyumu

Sempozyum Konusu: Kedi ve Köpeklerde Nöroloji

Sempozyum Tarihi ve Yeri: 12-15 Kasım 2020 Belek / ANTALYA

Sempozyum Oteli: Sueno Deluxe Belek

Sempozyum Resmi Web Sitesi: www.klivet2020.org