events pet care
KEDVET 2020 Sektörün İlk Online Kongresi
228 Gün Kaldı
19 Aralık - 20 Aralık 2020
00:00Kedvet Kongre

KEDVET Kongresi, hem pratiğe yönelik bilimsel içerikleri ve
Kedi Hekimliği konusunda çok deneyimli uluslar arası bilim insanlarının katkıları hem de sosyal kültürel aktiviteleriyle yurtiçinden ve yurtdışından gelen katılımcıların büyük beğenisini kazanmıştır.

KEDVET 2020 Kongresi, geçen yıl olduğu gibi bu yılda The International Society of Feline Medicine (ISFM) tarafından destekleniyor olacaktır.Davet Metni

Değerli Meslektaşlarım,

Bildiğiniz üzere dünyada ve ülkemizde pandemi sürecini yaşamaktayız. Covid- 19 salgını nedeniyle pek çok tedbir yürürlüğe konulmuş, normalleşmeye yönelik adımlar atılmakla birlikte, bu sorun için yeterli çözümün henüz istenilen düzeyde olmadığını üzülerek görüyoruz.

Önümüzde ki sonbaharın yurtiçinden ve yurdışından gelecek katılımcılar açısından riskli olabileceğini KEDVET 2020 kongresinin ertelenmesinin daha güvenli olacağınızı değerlendirmekteyiz. Bu bağlamda Türkiye Veteriner hekimlik sektöründe yine bir ilke imza atarak kongrenin ONLINE kongre düzeyinde 19-20 Aralık 2020 tarihlerinde www.kedvetonline.org adresinde yapılmasına, K.K.T.C. Girne Acapulco otelde yapılacak kongrenin ise 04-07 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşmesine karar vermiş bulunmaktayız.

19-20 Aralık 2020 tarihinde gerçekleşecek Sanal Kongre için Türkiye’de sektörün ilk online kongresini sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyduğumuzu ifade etmek isteriz. Online kongre platformumuz www.kedvetonline.org olarak belirlenmiştir. Siz değerli meslektaşlarımı ve sektör firmalarını bu online platformda bir araya getirmek istiyoruz.

Durumu anlayışla karşılayacağınızı umut ediyor, sağlıklı günler diliyoruz.

Sevgi ve saygılarımla,

Dr. Tarkan ÖZÇETİN
KEDVET Derneği Başkanı

Konuşmacılar