Kedi Hekimliği Derneği Kongresi

Kedi Hekimliği Derneği Kongresi

3. Uluslararası Kedi Hekimliği Derneği Kongresi, "Kedilerde Ağrı Yönetimi" temasıyla düzenleniyor. Detaylı bilgiye Petify Etkinlikler'den ulaşabilirsiniz.

Davet Metni


Değerli Meslektaşlarım,

3. Kedi Hekimliği Derneği Kongresi’nin, Türkiye’nin dünyaca ünlü kültür kenti İstanbul’da 2-4 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirileceğini duyurmaktan onur duyarız. Kongremizin bilim ve kedi hekimliği arasında bilgi alışverişinde bulunmak, bilimsel başarılara imza atmak, yeni işbirlikleri kurmak ve gelecekteki ilişkilerimizi güçlendirmek için harika bir fırsat olmasını bekliyor ve kedi hekimliği ile ilgili yeniliklerle ilgilenen tüm meslektaşlarımızı İstanbul’da gerçekleşecek etkinliğimize davet ediyoruz.

Bu sene, sıklıkla gözümüzden kaçan ancak bir o kadar da önem arz eden bir konuda buluşmak istedik: “Kedilerde Ağrı Yönetimi”.  Ana fikrimiz ise “Kediyle değil, ağrıyla savaş!”.

Organizasyon komitemiz  bu başlığı belirlerken; bilim, etik, refah ve kedinin bir araya geldiği bir kongreyi sizlere sunabilmek için çok büyük bir özveri ile çalıştı. Kongremizde ağrının patofizyolojisinden; dahili, cerrahi ve onkoloji olgularında ağrı yönetimine, nörolojiden, yoğun bakımda ağrı kontrolüne; birçok farklı alanda güncel ve multidisipliner bir yaklaşımla sorularımıza cevap bulmayı hedefliyoruz.

Bu buluşma ile kedi hekimliği ve hastalıkları ile ilgili yeni bilgileri paylaşmak için İstanbul’u yeni bir kültür merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz. Muhteşem tarihi geçmişin farklı mimari tarzlara sahip birçok modern anıt ile birleştirildiği eşsiz bir güzellik ile şehrin incisi, iki kıtayı birbirinden ayıran dev, tuzlu nehir, İstanbul Boğaz’ı, tüm sıcaklığı ile sizleri karşılarken, Anadolu yakasından dünyanın en güzel gün batımı siluetini izleyebilirsiniz. Etkinlikte ilginç ve bilimsel programın yanında, meslektaşların birbirleri ile bağlantı kurmasına imkan verecek büyüleyici turlar ve mükemmel bir sosyal program da organize edilecek. Kongremiz, bilimsel etkinliklere ve İstanbul’un tarihine yapılacak yolculuk için harika bir fırsat olacaktır.

Dünyanın her yerinden katılımcıları görmek ve sizinle 2020'de İstanbul'da buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,

Mustafa AKTAŞ
Kedi Hekimliği Derneği Başkanı

Dilruba PERVAZ ALTUNYUVA
Kedi Hekimliği Derneği Kongresi Başkanı


Genel Bilgiler


Kongre Tarihi

Kongre, 02-04 Aralık 2020’de gerçekleştirilecektir.

Kongre Merkezi
Marriott Asia Otel, İstanbul’da düzenlenecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. İngilizce sunumlarda simultane tercüme olacaktır.

Stand ve Sergi Alanları
İlaç endüstrisi ve ilgili cihaz ve mama firmalarının katılımda bulunacağı stand ve sergi alanları, 09:00 - 19:00 saatleri arasında katılımcıların hizmetine açılacaktır.

Davet Mektubu
Kongreye katılım için bağlı bulundukları kurumlardan izin almaları gereken katılımcılara talepleri doğrultusunda davet mektubu gönderilecektir.

Yaka Kartı
Kongreye katılım için bağlı bulundukları kurumlardan izin almaları gereken katılımcılara talepleri doğrultusunda davet mektubu gönderilecektir.

Kongre Web Sayfası
Kongre ile ilgili tüm bilgileri güncel olarak takip edebilmeniz amacı ile web sayfası oluşturulmuştur. Kongrede sunulması istenilen bildiriler özet şeklinde www.khedi2020.org web sayfası aracılığı ile toplanacaktır.

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri, kayıt yaptıran tüm katılımcılara kongrenin son günü kayıt masasından verilmeye başlanacaktır.

Ana Konular
> Oftalmoloji
> FCoV ve Feline Enfeksiyöz Peritonitis
> Viral Enfeksiyöz Hastalıklar
> Viral Profilaksi ve Dezenfeksiyon
> Nöroloji
> Toraks Cerrahisi
> Tanısal Görüntüleme
> Pulmonoloji
> İç Hastalıkları
> Gastroenteroloji
> Klinik Patoloji
> Acil ve Kritik Bakım

Khedi

Kongreyle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın: khedi2020.org