Acil & Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu

Acil & Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu

Acil Veteriner Hekimleri Derneği TuVECCA tarafından düzenlenen Acil & Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu hakkındaki genel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Genel Bilgiler


Sempozyum Tarihi

Sempozyum, 10-12 Ocak 2020’de gerçekleştirilecektir.

Sempozyum Merkezi
Mirage Park Resort Otel - Göynük Mahallesi
Ahu - Ünal Aysal Caddesi No:29 07994
Kemer / Antalya’da düzenlenecektir.

Sempozyum Dili
Sempozyum dili Türkçe’dir.

Stand ve Sergi Alanları
İlaç endüstrisi ve ilgili cihaz firmalarının katılımda bulunacağı stand ve sergi alanları, 09:00 - 18:00 saatleri arasında katılımcıların hizmetine açılacaktır.

Kurs Seçimleri
Katılımcılarımız Kurs sempozyumu dahilinde gerçekleşecek kurslara Sempozyum öncesi online olarak seçimlerini yapabilecek ve kendi programlarını oluşturabilecektir. 3 gün boyunca seçecekleri 4 kursa katılarak pratik ve teoriklerini arttırma imkanı yakalayacaklardır.

Davet Mektubu
Sempozyuma katılım için bağlı bulundukları kurumlardan izin almaları gereken katılımcılara talepleri doğrultusunda davet mektubu gönderilecektir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar ve refakatçilerin Sempozyum merkezi, stand alanları ve sosyal aktivitelere katılabilmeleri için kendilerine kayıt esnasında verilmiş olan yaka kartlarını takmaları gerekmektedir.

Sempozyum Web Sayfası
Sempozyum ile ilgili tüm bilgileri güncel olarak takip edebilmeniz amacı ile web sayfası oluşturulmuştur. http://tuveccakurslari.org

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri, kayıt yaptıran tüm katılımcılara Sempozyumun son günü kayıt masasından verilmeye başlanacaktır.